מי אנחנו

אנחנו רוכבים רק על קורקינטים חשמליים,
אוהבים קורקינטים חשמליים ומפתחים דגמים מתקדמים שלהם כבר משנת 2005! (וכבר ב-2008 המצאנו את הקונספט של חנות שמוקדשת אך ורק לקורקינטים חשמליים, שהרי מדובר בכלי רכב ייחודי שרק מי שמתמקצע בו באמת יודע איך ליצור את הכלי האופטימלי).

הידע והניסיון שהצטברו אצלנו, ובעיקר ההבנה המעמיקה לגבי מה חשוב לרוכבים ומה הם צריכים כדי ליהנות מכל נסיעה על כלי הרכב החשמלי שהיום ברור לגמרי שהוא העתיד של התחבורה האורבנית, מאפשרים לנו לפתח, לתכנן ולייצר את הקורקינטים החשמליים הטובים ביותר שיש היום בישראל.

למה אנחנו?

מבחינתנו קורקינט חשמלי הוא לא "רק" כלי רכב שמבטיח חיים עם איכות, אלא חלק בלתי נפרד ממי שאתם, ובהתאם אנחנו מתכננים ובונים קורקינטים עם נשמה, כאלה שלא דומים לאינספור כלים אחרים ולא מהווים שכפול של הקיים – אלא מתווים את הדרך ומובילים.

הנשמה באה לידי ביטוי גם בקשר שלנו עם כל מי שרוכב על הכלים שפיתחנו (אפשר לקרוא להם גם "לקוחות", אבל מבחינתנו מדובר בקהילה 🙂 כל מי שקונה אצלנו מוזמן תמיד להגיע לאחד הסניפים – בין אם כדי לבדוק את הקורקינט, בין אם כדי לשנות את העיצוב שלו (יש לנו יותר מ-200 סגנונות של מדבקות מונעות החלקה, כך שאתם יכולים להתאים את הלוק של הקורקינט שלכם למי שאתם היום בדיוק כמו שמחליפים כיסוי לסמארטפון, ואצלנו זה חינם לגמרי), בין אם כדי לפגוש רוכבי קורקינטים אחרים, בין אם כדי להתעדכן מה חדש וגם סתם לשתות איתנו קפה.

אם אתם זקוקים לעזרה בטלפון, גם אותה נשמח להושיט לכם – אנחנו מתייחסים לחנות כאל בית, וחשוב לנו שגם אתם תרגישו ככה.

איך אפשר ליצור איתנו קשר?

תל אביב
 • 03-5115015
 • בן יהודה 254
 • ימים א‘-ה’: 9:00-19:00
  ימי ו’: 9:00-14:00
*
  תל אביב
  • 03-5115016
  • שד' בן ציון 3 תל אביב
  • ימים א‘-ה’: 10:00-20:00
   ימי ו’: 10:00-14:00

  רוצים שניצור איתכם קשר? השאירו פרטים

  Please Install Mobble Plugin!